Nine Kitchen


Nine Kitchen

w sercu Krakowa

Dzielnica Kazimierz to krakowska mekka kulinarna. To tutaj można znaleźć najróżniejsze smaki świata. Założeniem Nine Kitchen jest łączenie kuchni azjatyckiej ( Japońskiej, Tajskiej, Chińskiej ) z kuchnią europejską. Nasza restauracja oferuje swoim gościom szeroki wybór potraw w przystępnych cenach. W karcie menu można znaleźć pozycję od 8 zł – Hosomaki, do ok. 30zł - azjatyckie makarony.

– Nasze główne inspiracje

kulinarne

 • sushi
 • kuchnia japońska
 • kuchnia chińska
 • kuchnia polska
 • kuchnia tajska
 • wschodnio europejska
 • amerykańska
 • francuska

O nas


 • Nasza Historia
 • Wartośći Nine Kitchen
 • Cel na przyszłość

Nasza restauracja położona jest w sercu krakowskiej dzielnicy Kazimierz. W NINE KITCHEN podajemy naszym gościom najwyższej jakości sushi oraz potrawy kuchni fusion. Używamy wyłącznie świeżych i zdrowych składników, kupowanych od lokalnych dostawców. Nasza wyjątkowa restauracja została urządzona w sposób, który łączy prostotę z nowoczesnością. Jest to idealne miejsce do spotkania na lunch, kolację lub drinka..

Nasi Sushi Masterzy oraz kucharze, to osoby dla których kuchnia to życiowa pasja a praca w NINE KITCHEN daje im możliwość realizacji swoich pomysłów kulinarnych. Dzięki zdobytemu już doświadczeniu a zarazem, chęci ciągłego doskonalenia własnych umiejętności i zdolności do pracy w zgranym teamie, oferują dania oryginalne, nietuzinkowe, pełne smaku i jakości, podane z zachowaniem pełnej elegancji i estetyczności..

Jeśli chodzi o to co robimy, mamy bardzo prostą zasadę: Kochamy jedzenie a naszymi pomysłami chcemy dzielić się z innymi.

Przyjęcia okolicznościowe


Restauracja NINE KITCHEN posiada w swojej ofercie, możliwość organizacji przyjęć okolicznościowych. Jeśli chciałbyś zorganizować spotkanie biznesowe, urodziny, imieniny lub przyjęcie o innym – dowolnym charakterze, skontaktuj się z nami w celu indywidualnego ustalenia wszystkich szczegółów, które specjalnie dla Ciebie zostaną dopasowane do charakteru wydarzenia.My to zrealizujemy!

po najmniejsze detale

Możliwość ustalenia dowolnego menu, negocjacji cen, oryginalny wystrój i klimat panujący w restauracji sprawiają, że nasi goście bardzo miło wspominają czas spędzony w NINE KITCHEN.

Dostawa


Zapraszamy do składania zamówień z dowozem gratis, zgodnie z poniższą tabelą. Zamówienia przyjmujemy codziennie w godzinach otwarcia restauracji, pod numerem telefonu: +48 536 705 706

Odległość min zamowienie - dowóz gratis zamówienie poniżej ceny minimalnej - dowóz płatny
Minimalne Zamówienie 50 zł
Poniżej 3km 50 zł 5 zł
3-6km 120 zł 12 zł
6-9 km 150 zł 18 zł
9-12 km 220 zł 25 zł

Tworzymy niepowtarzalne sushi

Video Play

Nasze Menu


W naszej karcie menu, każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli twoje podniebienie lubi smaki ostre, słodkie, świeże, grillowane na pewno wrócisz tu nie raz. Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu.
Oferujemy:

Nine Kitchen Menu Nine Kitchen Menu Nine Kitchen Menu Nine Kitchen Menu Nine Kitchen Menu Nine Kitchen Menu Nine Kitchen Menu

Promocje


Najlepsze All you can eat sushi w KrakowieLunch menuKarta stałego klienta

Jesteś naszym stałym gościem ? Nie zapomnij poprosić o kartę stałego klienta ze zniżką 20%.Zapytaj kelnerkę o inne promocje.

Kontakt